aktuális
     archívum
     igazgatói köszöntő
     tanáraink
     diákjaink
     digiévkönyv 2005-2006
     diákmunkák
     iskolánk életéből
     letölthető dokumentumok
     versenyfeladatok
     képgaléria
     versenyek, eredmények
     elérhetőség
     diákönkormányzat
     könyvtár
     Földváry-krónika
     szakkörök, csoportok

Facebook megosztás
hírlevél feliratkozás
Név
E-mail






TANÁRAINK
Álmos László
  tárgyak: igazgató, matematika
  osztályok: 7.b

Behányi Judit
  tárgyak: tanító
  osztályfőnök: 2.a
  osztályok: 2.a

Blaha Mónika
  tárgyak: tanító
  osztályok: 2.t

Bossányi Gábor Jánosné
  tárgyak: tanító
  osztályok: 3.t, 5.a, 5.t, 6.a, 6.t, 8.a, 8.t

Bucsekné Hurik Anita
  tárgyak: Tanító
  osztályfőnök: 2.t
  osztályok: 2.t

Bundikné Gerengay Ildikó
  tárgyak: rajz, földrajz
  osztályfőnök: 5.t
  osztályok: 5.a, 5.t, 7.a, 7.b, 7.t, 8.a, 8.t

Cser Gézáné
  tárgyak: igazgatóhelyettes, matematika
  osztályok: 5.a, 5.t

Dr Czímerné Bártfay Anikó
  tárgyak: tanító
  osztályok: 4.t

Feketéné Bokor Edina
  tárgyak: testnevelés
  osztályok: 5.a, 5.t, 6.t, 7.t, 8.a, 8.t

Földesiné Tóth Katalin
  tárgyak: Pedagógiai asszisztens
  osztályok:

Györiné Némedy Andrea
  tárgyak: tanító
  osztályfőnök: 1.a
  osztályok: 1.a

Hegedüs Andrea
  tárgyak: tanító
  osztályok: 1.a

Hegedüs István
  tárgyak:
  osztályok: 5.a, 5.t, 7.b

Herczegné Bálint Ágnes
  tárgyak: tanító
  osztályok: 3.a

Horváthné Tóth Erika
  tárgyak: tanító
  osztályfőnök: 3.a
  osztályok: 3.a

Inotay Gergely
  tárgyak: tanító, ének
  osztályok: 5.t, 7.t, 8.a, 8.t

Járainé Racskó Edina
  tárgyak: Iskolatitkár
  osztályok:

Kármán Zoltán
  tárgyak: angol, informatika
  osztályok: 5.a, 5.t, 6.a, 6.t, 7.a, 7.b, 7.t, 8.a, 8.t

Kászonyi Ildikó
  tárgyak: fizika, ?
  osztályfőnök: 7.a
  osztályok: 7.a, 7.b, 7.t, 8.a, 8.t

Képes-Veres Enikö
  tárgyak: történelem, magyar, tánc és dráma, könyvtár
  osztályok:

Kurdi Csabáné
  tárgyak: magyar
  osztályfőnök: 8.a
  osztályok: 5.a, 6.a, 6.t, 7.a, 7.t, 8.a, 8.t

Madarász Kata
  tárgyak: Angol
  osztályok: 5.t, 6.t, 7.b, 7.t, 8.a, 8.t

Majerné Molnár Gabriella
  tárgyak: német, történelem
  osztályfőnök: 7.t
  osztályok: 5.a, 5.t, 6.a, 6.t, 7.a, 7.b, 7.t, 8.a, 8.t

Máté Brigitta
  tárgyak: pedagógiai asszisztens
  osztályok:

Nagy László Sándorné
  tárgyak: Biológia, term. ism.
  osztályfőnök: 6.t
  osztályok: 6.a, 6.t, 7.a, 7.b, 7.t, 8.a, 8.t

Német Irén
  tárgyak: angol, történelem
  osztályok: 5.a, 5.t, 6.a, 7.a, 7.b

Orosziné Piszár Emerencia
  tárgyak: tanító
  osztályfőnök: 3.t
  osztályok: 3.t

Pallaginé Nagy Ágnes
  tárgyak: igazgatóhelyettes, tanító
  osztályok: 3.t

Party Andrásné
  tárgyak: angol, magyar, könyvtár
  osztályfőnök: 8.t
  osztályok: 5.a, 5.t, 6.a, 7.t

Party Pálné
  tárgyak: testnevelés
  osztályfőnök: 1.t
  osztályok: 1.t

Pozsonyiné Szöke Katalin
  tárgyak:
  osztályfőnök: 4.t
  osztályok: 4.t

Rusvay Gergely
  tárgyak: testnevelés
  osztályok: 1.t, 6.a, 6.t, 7.a, 7.b

Sándor Zsoltné
  tárgyak: Könyvtár
  osztályok:

Simon-Szendrey Rita Ilona
  tárgyak: matematika, kémia
  osztályok: 5.t, 6.t, 7.a, 7.b, 7.t, 8.a, 8.t

Somodiné Hegyi Klára Györgyi
  tárgyak: Technika
  osztályok: 5.a, 5.t, 6.a, 6.t, 7.a, 7.b, 7.t, 8.a

Sóron Zsuzsanna
  tárgyak: angol
  osztályfőnök: 5.a
  osztályok: 5.a, 6.a, 6.t, 8.t

Szabadosné Józsa Krisztina
  tárgyak: tanító
  osztályok: 4.a

Szalatnyai Gáborné
  tárgyak: matematika, rajz
  osztályfőnök: 6.a
  osztályok: 5.a, 6.a, 6.t, 8.a, 8.t

Szoó Zita
  tárgyak: Iskolatitkár
  osztályok:

Tóthné Rácz Judit
  tárgyak: fejleszt? pedagógus
  osztályok:

Véghné Járosi Réka
  tárgyak: Fejleszt? pedagógus
  osztályok:

Vincze Béláné
  tárgyak: tanító
  osztályok: 6.a, 6.t

Wagnerné Balik Kitti
  tárgyak: tanító
  osztályfőnök: 4.a
  osztályok: 4.a

Zsigmond Ildikó
  tárgyak: magyar,
  osztályfőnök: 7.b
  osztályok: 5.t, 6.t, 7.a, 7.b, 7.t, 8.a, 8.t

 
2600 Vác, Nagymező utca 14.   Tel., fax: 06 27 315 297   E-mail: foldvarytitkarsagvac@gmail.com
Készítette: GEDEON Tárhely: HostCity